You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nie bez powodu Erwin Panofsky niemiecki historyk sztuki powiedział -„Czy nam się to podoba czy nie, kino – bardziej niż jakakolwiek inna siła – ukształtowało opinie, smak, język, stroje, zachowanie, a nawet fizyczny wygląd publiczności”.

Dobra wiadomość! Możesz być nie tylko odbiorcą w kinie, ale także i twórcą, i to autorskiej filmografii!

Zacznij od nagrania wideo ślubnego lub podziękowania dla rodziców. Te nagrania będą niezapomnianą częścią Waszej historii, w której:

1. Poruszycie arsenał wszystkich uczuć. Gwarantujemy, będziecie śmiać się i jednocześnie płakać ze wzruszenia. To właśnie połączenie obrazu i dźwięku intensywniej wpływa na nasze emocje. Obraz tworzony przez ruch, światło, kolor, plener, scenografię, postacie i ich kreacje trafiają w samo serce!


2.Możecie stać się Woodym Allenem.

To jedyna okazja by wyreżyserować i zagrać w swoim własnym filmie! Może napiszecie wspólny scenariusz komedii, filmu szpiegowskiego, fantasy a może horroru? Zagracie samych siebie czy wcielicie się w fikcyjne postacie? Do dzieła…! To Wy decydujecie jak opowiemy Waszą historię.

3.Będziecie bohaterami pierwszego planu i...będzie co pokazać dzieciom (jeśli je planujecie).

Wideo ślubne to jedyna w swoim rodzaju pamiątka rodzinna! Zapisuje nie tylko wygląd, ale także ruch, gesty i mimikę. To właśnie: uśmiech, wzrok, oraz to jak się poruszają i wyrażają siebie nasi bliscy chcemy zapamiętać na dłużej. Oglądanie takich nagrań wideo po wielu latach jest okazją do ogromnych wzruszeń.