You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Plener ślubny to najlepsza okazja aby stworzyć niesamowite ujęcia z Wami w głównej roli. Dopracowane kadry w przepięknym otoczeniu sprawią, że Wasz film ślubny oraz zdjęcia staną się prawdziwym arcydziełem. 

Plenery filmowe

Dlaczego warto zdecydować się na plener filmowy? Ponieważ te wyjątkowe ujęcia wykorzystujemy do stworzenia niezapomnianego trailera ślubnego oraz wyjątkowego filmu plenerowego. Film z pleneru jest idealnym dodatkiem do Waszego filmu ślubnego. Staje się on dzięki temu ciekawszy i nadaje mu wyjątkowy "filmlook". Koniecznie zobaczcie nasze przykładowe realizacje.

Plener ślubny - zdjęcia

Niesamowite zdjęcie z pleneru ślubnego w albumie rodzinnym to na pewno wyjątkowa pamiątka. Takie zdjęcia szybko pozwolą Wam wrócić do tych sentymentalnych chwil. Są również idealnym pomysłem na "ramkowy" prezent dla Waszych bliskich. Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o naszej współpracy z Alicją. Jest bardzo utalentowanym fotografem, który z oddaniem realizuje również plenery ślubne. Alicja przygotuje dla Was bezcenną pamiątkę na lata. 

alicjakwiatkowska-foto.pl