You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Filmowanie wnętrz to oferta, która coraz bardziej zyskuje na popularności. Najczęściej mamy jednak do czynienia ze zdjęciami bądź gotowymi renderami projektów. W tym poście nie zamierzamy podważać wartości zdjęć prezentujących wnętrza. Chcemy podkreślić jak ogromną wartość wnosi film w zakresie tych usług. 


Dla kogo przygotowana jest oferta- Filmowanie wnętrz? 

Projektanci, architekci

Realizacja filmu z wnętrza zaprojektowanego przez Ciebie, jest ciekawą formą prezentacji Twoich usług, która przyciągnie uwagę innych. „Ruchomy obraz" sprawia, że jesteśmy w stanie uchwycić wiele detali na które zwróci uwagę potencjalny klient. Prezentowanie finalnych projektów na filmie pozwala innym niejako „spacerować" po danym wnętrzu. Artystyczny skrót filmowy z prezentacji danego projektu jest świetną reklamą w mediach społecznościowych oraz na Waszej stronie internetowej. Nietypowa forma sprawia że wyróżnicie się na tle konkurencji. Agenci nieruchomości

Spacer po mieszkaniu, domu na żywo bez dwóch zdań zwiększa Twoje szanse na sprzedanie, bądź wynajem danego obiektu. W obecnych czasach coraz więcej osób ceni sobie, jasną i czytelną ofertę bez wychodzenia z domu. W kilka sekund na podstawie „jakości" oferty potencjalny klient ocenia czy nieruchomość jest warta jego uwagi.

Dobre zdjęcia na pewno ułatwią mu wybór. Jesteśmy również przekonani że film to doskonały sposób na zwrócenie uwagi innych Na Twoją ofertę. Prezentujemy wnętrze na filmie w sposób uporządkowany, dzięki czemu klient z łatwością zapozna się z układem pomieszczeń w prezentowanej nieruchomości. Wartość filmu z wnętrz dostrzegają największe platformy, które oferują sprzedaż i wynajem mieszkań oraz domów tkj. Otodom, gdzie od pewnego czasu istnieje możliwość dodania filmu do oferty. Pokazuje to, że jest to innowacyjna usługa, a zarazem bardzo skuteczna. Doświadczenie pokazuje, że klient dokonuje zakupu nieruchomości zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Filmowanie wnętrz to oferta, która wchodzi obecnie na rynek Polski, jednak nasze pierwsze doświadczenia pokazują że jest to idealna propozycja dla architektów, projektantów oraz agentów nieruchomości.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego! Kliknij tutaj!Szukasz profesjonalnych zdjęć wnętrz? Zapraszamy do odwiedzenia strony: zdjęcia-wnetrz.lublin.pl