You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wiele Par zastanawia się co powinien zawierać ich film ślubny. Jaki pakiet filmowy wybrać? W tym artykule dowiecie się jakie elementy filmowe sprawiają, że końcowe dzieło staje się bezcenną pamiątką.Dlaczego warto zdecydować się na pakiet filmowy z przygotowaniami?

1. Ponieważ klip z przygotowań to ostatnie chwile przed Waszym ślubem. Film zyskuje sceny pełnych prawdziwych emocji. Można wrócić do chwil kiedy stres, ekscytacja sięgały zenitu. 

2. Podczas kręcenia przygotowań mamy czas aby zrealizować piękne i dopracowane ujęcia. Dzięki temu pakiet filmowy z przygotowaniami sprawia, że końcowe dzieło zyskuje na jakości.

3. Dzięki tej części film nabiera unikalnej fabuły, którą sami tworzycie. 

4. Jest to idealny moment na oswojenie się z kamerą dzięki czemu podczas ślubu nasza obecność staje się dla Was naturalna. Dlaczego warto zdecydować się na plener filmowy?

1. Jest to zdecydowanie najbardziej artystyczna część filmu. Nadaje ona unikatowy klimat oraz tzw "filmlook". 

2. Jest to moment kiedy mamy dużo czasu aby dopracować do perfekcji Wasze ujęcia. Dzięki temu możemy stworzyć przepiękne kadry filmowe w roli głównej z Wami. Otoczenie będzie dla Was jak piękna rama a Wy stworzycie przepiękne portrety. 

3. Piękne widoki, niesamowita lokalizacja na plener... wszystko to sprawi, że na filmie zapiszemy emocje w niestandardowy sposób. Artystyczne wyrażenie uczuć sprawi, że wasze dzieło nie będzie szablonowe.

4. To dobra okazja by znów ubrać piękną suknię oraz wymarzony garnitur i ponownie poczuć się jak Młoda Para.Dlaczego warto wybrać pakiet filmowy z dwoma operatorami?

1. Macie pewność, że materiał będzie bogaty w detale, dzięki którym na filmie zapiszemy prawdziwe emocje.

2. Dzięki temu, że na miejscu pracuje dwóch operatorów możecie być pewni, że film będzie dopracowany pod względem technicznym.

3. Film ślubny staje się ciekawszy dzięki pokazywaniu dwóch perspektyw, przez co nawet najbardziej wymagający widzowie na pewno nie będą się nudzić podczas oglądania.

4. Druga perspektywa pozwala nadać prawdziwy "filmlook" końcowemu dziełu.